Dialab Oy - yhteystiedot

Toimistomme sijaitsee Sörnäisissä, kalasataman metroaseman kupeessa. 
Tiloissa esillä kaikki tuotteemme.

AUKIOLOAJAT:
MA-PE 08.00-16.00
LA-SU SULJETTU

poikkeavat aukioloajat 2019
19.04. suljettu, pitkäperjantai
22.04. suljettu, 2. pääsiäispäivä
30.04. avoinna: 08.00-13.00
01.05. SULJETTU, VAPUNPÄIVÄ
30.05. SULJETTU, HELATORSTAI
21.06. SULJETTU, JUHANNUSAATTO

19-26.07.2019 SULJETTU

Käyntiosoite:
Hermannin rantatie 2 B, 4krs. / Yrittäjätalo
00580 Helsinki / Finland
Puh. 040-831 3000
tarjoukset@dialab.com

Vastaamme arkisin kaikkiin sähköposteihin 24 tunnin sisällä. 
Jos vastausta ei kuulu, ota yhteyttä puhelimitse.

 

Myynti / Tarjoukset
Sami Hintsanen
040 3590 413
sami.hintsanen@dialab.com
 

Toimitusjohtaja
Petri Hintsanen
040 3590 414
petri.hintsanen@dialab.com
 

Tilaukset ja alle 5mb tiedostot:
tuotanto@dialab.com

Isojen tiedostojen siirtoon suosittelemme maksuttomia tiedostonsiirtopalveluita:

www.sprend.com
www.wetransfer.com

FTP ei ole enään käytössä.


Tulosteet / Eco-solvent / Latex
Veikko Ojala
040 3590 415
veikko.ojala@dialab.com

Tulosteet / Skannaukset / pohjustukset
Ari Himanen
040 3590 417
ari.himanen@dialab.com

Pohjustus / Laminointi / Kehystys
Alpo Paavilainen

Taloushallinto
Tuula Hintsanen / Sami Hintsanen
tuula.hintsanen@dialab.com
sami.hintsanen@dialab.com

Lomatuuraaja/ eläkeläinen
Seppo Hintsanen
040-561 4360