Dialab Oy - yhteystiedot

Toimistomme sijaitsee Sörnäisissä, kalasataman metroaseman kupeessa. 
Tiloissa esillä kaikki tuotteemme.

KESÄN AUKIOLOAJAT:
MA-TO 08.00-16.00
PE 08.00-15.00
LA-SU SULJETTU

Tutustu Kalasataman väliaikaisiin
ajojärjestelyihin tämän linkin kautta.
Sisäänajo pihalle Työpajankadulta.

Käyntiosoite:
Hermannin rantatie 2 B, 4krs. / Yrittäjätalo (Parkkipaikoille työpajankadulta)
00580 Helsinki / Finland
Puh. 040-831 3000
tarjoukset@dialab.com

Vastaamme arkisin kaikkiin sähköposteihin 24 tunnin sisällä. 
Jos vastausta ei kuulu, ota yhteyttä puhelimitse.

 

Myynti
Sami Hintsanen
040 3590 413
sami.hintsanen@dialab.com
 

Toimitusjohtaja
Petri Hintsanen
040 3590 414
petri.hintsanen@dialab.com
 

Tilaukset ja alle 5mb tiedostot:
tuotanto@dialab.com

Isojen tiedostojen siirtoon suosittelemme maksuttomia tiedostonsiirtopalveluita:

www.sprend.com
www.wetransfer.com

FTP ei ole enään käytössä.


Tulosteet / värinhallinta / tekninen tuki
Markku Koskinen
040 3590 416
markku.koskinen@dialab.com

Tulosteet / Eco-solvent / Canvakset
Veikko Ojala
040 3590 415
veikko.ojala@dialab.com

Tulosteet / Skannaukset / pohjustukset
Ari Himanen
040 3590 417
ari.himanen@dialab.com

Taloushallinto
Tuula Hintsanen
040-535 8843
tuula.hintsanen@dialab.com

Lomatuuraaja/ eläkeläinen
Seppo Hintsanen
040-561 4360
seppo.hintsanen@dialab.com